Anna Magdalena Łausz

Koordynator projektów rozwojowych

MOJA ROLA W GRUPIE ODITK

Obszar, którym się zajmuję to wsparcie naszych klientów w szeroko rozumianym consultingu. Koordynuję tematy od momentu otrzymania zapytania, przez etap realizacji projektu, aż do jego zamknięcia.

Wszystko, co robię w życiu robię po to, by się rozwijać i pomagać innym w rozwoju. Jako koordynator projektów doradczych wspieram ludzi i organizacje w ich wzroście, dobierając programy rozwojowe do zdiagnozowanych wcześniej potrzeb. Zapewniam wykwalifikowanych specjalistów, odpowiednie warunki i narzędzia do ich realizacji.

Wrodzona ciekawość i energia sprawiają, że projekty, które koordynuję realizowane są sprawnie i kompleksowo. Klienci mogą zatem spodziewać się kontaktu z mojej strony w całym procesie, począwszy od dookreślenia potrzeb rozwojowych, poprzez planowanie i omawianie poszczególnych działań w trakcie realizacji, aż do zamknięcia projektu i sprawne wdrożenie.

Po zakończonym projekcie utrzymuję kontakt z klientami, zasilając ich w merytoryczne artykuły, videocasty i inne materiały, które mogą być dla nich inspiracją do dalszego rozwoju.

Zapraszam do mojej sieci na LinkedIn