ALT IMG TEST

Dobre rozwiązanie to takie, które odniesie sukces w konkretnej organizacji. Dlatego ważne jest dla nas zrozumienie jej specyfiki.

KIM JESTEŚMY

Rozwijamy organizacje naszych Klientów poprzez: szkolenia, doradztwo, coaching oraz rozwiązania e-learningowe.

Uważamy, że najlepsze rezultaty daje podejście procesowe, oparte o diagnozę i zakończone wdrożeniem. Pracujemy na różną skalę: od procesów nakierowanych na rozwój w jednym obszarze, po kompleksowe programy mające na celu, np.: rozwój leadershipu, zmianę kultury organizacyjnej czy wdrożenie systemu zarządzania przez cele.

Przekazujemy wiedzę i rozwijamy umiejętności na różne sposoby - szkolimy "na sali", jak i zdalnie poprzez webinaria, e-learningi oraz symulacje biznesowe.

Nasz zespół to ponad 60 ekspertów z różnych obszarów merytorycznych:

·  leadership  ·  zarządzanie strategiczne ·  zarządzanie projektami   ·   sprzedaż i zarządzanie zespołem sprzedażowym  ·  umiejętności miękkie  ·   finanse i controlling  ·  prawo ·  produkcja, logistyka, procesy

Dzięki doświadczonemu zespołowi back-office sprawnie zarządzamy projektami obejmującymi tysiące uczestników.

Mamy najdłuższe doświadczenie na polskim rynku szkoleniowo-doradczym, działamy od ponad 35 lat. Nasza nazwa GRUPA ODITK jest akronimem słów Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego - firmy, która w ramach Grupy powstała jako pierwsza.

ZARZĄD

Zarząd GRUPY ODITK tworzą ludzie, którzy od lat kształtują rynek usług rozwojowych.

Piotr Grzechowiak

Prezes Zarządu ODITK Szkolenia Sp. z o.o.

Moim celem i wyzwaniem jest budowanie silnej grupy doradczo-szkoleniowej, której misją jest wspieranie Biznesu w szeroko pojętym rozwoju.

Fundamentem mojego sposobu działania na rynku i zarządzania firmą jest świadomość złożoności problemów biznesowych. Zdaję sobie także sprawę z rosnących potrzeb w zakresie innowacyjności w różnych obszarach gospodarki. To właśnie innowacyjność i kreatywność, oparte na doświadczeniu, są w moim przekonaniu kluczem do sukcesów biznesowych we współczesnym świecie. Dbamy o to, aby łączyć te wartości w proponowanych przez nas rozwiązaniach.

Danuta Dunajska

Prezes Zarządu ODITK Consulting Sp. z o.o.

Odpowiadam za kreowanie rozwiązań doradczych dla Klientów GRUPY ODITK. Mój zespół to konsultanci i coachowie reprezentujący odmienne perspektywy i specjalności. Dzięki swej różnorodności potrafią spojrzeć na organizację z różnych perspektyw i uzyskać efekt synergii we wdrażanych rozwiązaniach.

Na co dzień towarzyszymy Klientom, którzy podejmują coraz większe wyzwania biznesowe. Naszą rolą jest organizacyjna pomoc w podążaniu za aspiracjami Klienta.

W swojej pracy stawiam na inspirowanie – mam szczęście współpracować z osobami, które inspirują innych (w tym mnie), a także siebie nawzajem. Jest to też wartość, którą chcemy nieść naszym Klientom, gdyż to ona daje energię do rozwoju i konsekwencję we wdrażaniu zmian.

Iwona Skiba

Wiceprezes Zarządu ODITK Szkolenia Sp. z o.o. oraz Dyrektor Obszaru Szkoleń Psychologii Biznesu

Od ponad 17 lat zarządzam największym obszarem biznesowym GRUPY ODITK - Psychologią Biznesu. Towarzyszę więc naszym Klientom nawet kilkanaście lat i widzę, że funkcjonują w otoczeniu biznesowym, które podlega nieustającym zmianom. Dlatego rozwijając obszar, za który odpowiadam stawiam na podejścia innowacyjne. Rozumiem je jak najprościej: jako otwartość i odwagę myślenia "zrób to inaczej" lub "zrób to lepiej".

W swojej pracy realizuję innowacyjność na różne sposoby: poprzez wspieranie tradycyjnych szkoleń możliwościami płynącymi z nowych technologii, nieustanne doskonalenie naszych propozycji szkoleniowych, a także przez wspieranie zespołu trenerów w ich rozwoju tak, aby wciąż dostarczali Klientom nowej wartości. Inspiruje mnie cytat G.B. Shawa: "Widzisz rzeczy i mówisz: dlaczego? Lecz ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię: dlaczego nie?".

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA

Book of Lists

GRUPA ODITK najlepszą firmą szkoleniową w Polsce w rankingu Book of Lists 2014/2015, na drugim miejscu w latach 2015/2016 i 2016/2017.

opis

W TOP 3 w Polsce w 6 kategoriach w rankingu firm szkoleniowych przeprowadzonym przez Klub Menadżerów HR. Ranking opublikowany na portalu PulsHR.

N.E.W.S. procesy rozwojowe

Jedyni w Polsce posiadamy licencję na procesy rozwojowe N.E.W.S.®

TRIZ

Wspieramy rozwój innowacyjności, popularyzując w Polsce metodologię TRIZ.

BIM

Jesteśmy wyłącznym partnerem szkoleniowym Europejskiego Centrum Certyfikacji BIM (ECCBIM).

REP PMI

Jako firma ze statusem PMI R.E.P. zapewniamy wysoką jakość szkoleń, zgodnie z wytycznymi PMI®.

IPMA AJS

Jesteśmy Autoryzowaną Jednostką Szkoleniową IPMA Polska.

SUS 2.0

Posiadamy certyfikat
SUS 2.0, potwierdzający wysoki Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych.

International Group of Controlling

Członkostwo w International Group of Controlling.

opis

Dwukrotnie otrzymaliśmy certyfikat "Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości".

alt

Trzykrotnie otrzymaliśmy Medal Europejski.

Nagrody World Mail Awards i Geopost Management Award za projekt "DPD - Droga Projektowej Dojrzałości".

AKTUALNOŚCI

20.04.2021 15:51

O radzeniu sobie z „covidową rzeczywistością”

W najnowszym artykule opowiadamy o realizmie jako narzędziu wspierającym funkcjonowanie w czasach...

[więcej]
30.03.2021 14:48

Webinarium GRUPY ODITK: Lider w rzeczywistości „new normal” - jak budować leadership online?

27 kwietnia 2021 o godzinie 11:00 zapraszamy na webinarium poświęcone tematowi przywództwa w...

[więcej]
16.03.2021 13:16

Leadership w czasach "new normal"

Nowy artykuł o transformacji przywództwa i wyzwaniach liderów w dobie pracy wirtualnej dostępny w...

[więcej]