ALT IMG TEST

Dobre rozwiązanie to takie, które odniesie sukces w konkretnej organizacji. Dlatego ważne jest dla nas zrozumienie jej specyfiki.

KIM JESTEŚMY

Rozwijamy organizacje naszych Klientów poprzez: szkolenia, doradztwo, coaching oraz rozwiązania e-learningowe.

Uważamy, że najlepsze rezultaty daje podejście procesowe, oparte o diagnozę i zakończone wdrożeniem. Pracujemy na różną skalę: od procesów nakierowanych na rozwój w jednym obszarze, po kompleksowe programy mające na celu, np.: rozwój leadershipu, zmianę kultury organizacyjnej czy wdrożenie systemu zarządzania przez cele.

Przekazujemy wiedzę i rozwijamy umiejętności na różne sposoby - szkolimy "na sali", jak i zdalnie poprzez webinaria, e-learningi oraz symulacje biznesowe.

Nasz zespół to ponad 60 ekspertów z różnych obszarów merytorycznych:

·  leadership  ·  zarządzanie strategiczne ·  zarządzanie projektami   ·   sprzedaż i zarządzanie zespołem sprzedażowym  ·  umiejętności miękkie  ·   finanse i controlling  ·  prawo ·  produkcja, logistyka, procesy

Dzięki doświadczonemu zespołowi back-office sprawnie zarządzamy projektami obejmującymi tysiące uczestników.

Mamy najdłuższe doświadczenie na polskim rynku szkoleniowo-doradczym, działamy od 35 lat. Nasza nazwa GRUPA ODITK jest akronimem słów Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego - firmy, która w ramach Grupy powstała jako pierwsza.

ZARZĄD

Zarząd GRUPY ODITK tworzą ludzie, którzy od lat kształtują rynek usług rozwojowych.

Piotr Grzechowiak

Prezes Zarządu ODITK Szkolenia Sp. z o.o. Moim celem i wyzwaniem jest budowanie silnej grupy doradczo-szkoleniowej, której misją jest wspieranie Biznesu w szeroko pojętym rozwoju. Fundamentem mojego sposobu działania na rynku i zarządzania firmą jest świadomość stopnia złożoności problemów biznesowych. Zdaję sobie także sprawę z rosnących potrzeb w zakresie innowacyjności w różnych obszarach gospodarki. To właśnie innowacyjność i kreatywność oparte na doświadczeniu są w moim przekonaniu kluczem do sukcesów biznesowych we współczesnym świecie. Dbamy o to, aby łączyć te wartości w proponowanych przez nas rozwiązaniach.

Danuta Dunajska

Prezes Zarządu ODITK Consulting Sp. z o.o. Od 4 lat odpowiadam za kreowanie rozwiązań doradczych dla Klientów GRUPY ODITK. Mój zespół to konsultanci i coachowie reprezentujący odmienne perspektywy i specjalności. Dzięki swej różnorodności potrafią spojrzeć na organizację z różnych perspektyw i uzyskać efekt synergii we wdrażanych rozwiązaniach.

Na co dzień towarzyszymy Klientom, którzy podejmują coraz większe wyzwania biznesowe. Naszą rolą jest organizacyjna pomoc w podążaniu za aspiracjami Klienta.

W swojej pracy stawiam na inspirowanie – mam szczęście współpracować z osobami, które inspirują innych (w tym mnie), a także siebie nawzajem. Jest to też wartość, którą chcemy nieść naszym Klientom, gdyż to ona daje energię do rozwoju i konsekwencję we wdrażaniu zmian.

Iwona Skiba

Wiceprezes Zarządu ODITK Szkolenia Sp. z o.o. oraz Dyrektor Obszaru Szkoleń Psychologii Biznesu. Od 14 lat zarządzam największym obszarem biznesowym - Psychologią Biznesu. Towarzyszę więc naszym Klientom nawet kilkanaście lat i widzę, że funkcjonują w otoczeniu biznesowym, które podlega nieustającym zmianom. Dlatego rozwijając obszar, za który odpowiadam stawiam na podejścia innowacyjne. Rozumiem je jak najprościej: jako otwartość i odwagę myślenia "zrób to inaczej" lub "zrób to lepiej".

W swojej pracy realizuję innowacyjność na różne sposoby: poprzez wspieranie tradycyjnych szkoleń możliwościami płynącymi z nowych technologii, nieustanne doskonalenie naszych propozycji szkoleniowych i poprzez wspieranie zespołu trenerów w ich rozwoju tak, aby wciąż dostarczali Klientom nowej wartości. Inspiruje mnie cytat G.B. Shawa: "Widzisz rzeczy i mówisz: dlaczego? Lecz ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię: dlaczego nie?".

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA

Book of Lists

GRUPA ODITK najlepszą firmą szkoleniową w Polsce w rankingu Book of Lists 2014/2015, na drugim miejscu w latach 2015/2016 i 2016/2017.

opis

W TOP 3 w Polsce w 6 kategoriach w rankingu firm szkoleniowych przeprowadzonym przez Klub Menadżerów HR. Ranking opublikowany na portalu PulsHR.

alt

Jedyni w Polsce posiadamy licencję na procesy rozwojowe N.E.W.S.®

Zostaliśmy uznani najwyżej cenionym partnerem szkoleniowym Philips w Polsce w 2008r.

opis 1

Członkostwo w International Group of Controlling.

alt

Współpraca z Controller Akademie w Gauting k/Monachium.

opis

Jesteśmy Autoryzowaną Jednostką Szkoleniową IPMA Polska.

 

 

opis

Dwukrotnie otrzymaliśmy certyfikat "Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości".

alt

Trzykrotnie otrzymaliśmy Medal Europejski.

Nagrody World Mail Awards i Geopost Management Award za projekt "DPD - Droga Projektowej Dojrzałości".

AKTUALNOŚCI

06.12.2017 11:41

BIM – odpowiedź na wyzwania branży budowlanej

Artykuł merytoryczny Agnieszki Graszewicz o techmetodyce Building Information Modeling. Tekst...

[więcej]
23.11.2017 12:54

Webinarium GRUPY ODITK: Proces mentoringowy – kluczowe czynniki sukcesu

5 grudnia 2017 o godzinie 9:30 zapraszamy na webinarium o tym, jak z sukcesem zaplanować i...

[więcej]
21.11.2017 10:33

Reagowanie i monitorowanie w systemie antymobbingowym i antydyskryminacyjnym

Zapraszamy do lektury drugiej części artykułu o zasadach budowania efektywnego systemu...

[więcej]