ALT IMG TEST

Na pierwszym miejscu stawiamy cele biznesowe Klienta. Wspieramy ich realizację systemowymi rozwiązaniami doradczo-szkoleniowymi.

KIM JESTEŚMY

Rozwijamy organizacje naszych Klientów poprzez: szkolenia, doradztwo, coaching oraz rozwiązania e-learningowe.

Uważamy, że najlepsze rezultaty daje podejście procesowe, oparte o diagnozę i zakończone wdrożeniem. Pracujemy na różną skalę: od procesów nakierowanych na rozwój w jednym obszarze, po kompleksowe programy mające na celu, np.: rozwój leadershipu, zmianę kultury organizacyjnej czy wdrożenie systemu zarządzania przez cele.

Przekazujemy wiedzę i rozwijamy umiejętności na różne sposoby - szkolimy "na sali", jak i zdalnie poprzez webinaria, e-learningi oraz symulacje biznesowe.

Nasz zespół to ponad 60 ekspertów z różnych obszarów merytorycznych:

·  leadership  ·  zarządzanie strategiczne ·  zarządzanie projektami   ·   sprzedaż i zarządzanie zespołem sprzedażowym  ·  umiejętności miękkie  ·   finanse i controlling  ·  prawo ·  produkcja, logistyka, procesy

Dzięki doświadczonemu zespołowi back-office sprawnie zarządzamy projektami obejmującymi tysiące uczestników.

Mamy najdłuższe doświadczenie na polskim rynku szkoleniowo-doradczym, działamy od 35 lat. Nasza nazwa GRUPA ODITK jest akronimem słów Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego - firmy, która w ramach Grupy powstała jako pierwsza.

ZARZĄD

Zarząd GRUPY ODITK tworzą ludzie, którzy od lat kształtują rynek usług rozwojowych.

Piotr Grzechowiak

Prezes Zarządu ODITK Szkolenia Sp. z o.o. Moim celem i wyzwaniem jest budowanie silnej grupy doradczo-szkoleniowej, której misją jest wspieranie Biznesu w szeroko pojętym rozwoju. Fundamentem mojego sposobu działania na rynku i zarządzania firmą jest świadomość stopnia złożoności problemów biznesowych. Zdaję sobie także sprawę z rosnących potrzeb w zakresie innowacyjności w różnych obszarach gospodarki. To właśnie innowacyjność i kreatywność oparte na doświadczeniu są w moim przekonaniu kluczem do sukcesów biznesowych we współczesnym świecie. Dbamy o to, aby łączyć te wartości w proponowanych przez nas rozwiązaniach.

Danuta Dunajska

Prezes Zarządu ODITK Consulting Sp. z o.o. Od 4 lat odpowiadam za kreowanie rozwiązań doradczych dla Klientów GRUPY ODITK. Mój zespół to konsultanci i coachowie reprezentujący odmienne perspektywy i specjalności. Dzięki swej różnorodności potrafią spojrzeć na organizację z różnych perspektyw i uzyskać efekt synergii we wdrażanych rozwiązaniach.

Na co dzień towarzyszymy Klientom, którzy podejmują coraz większe wyzwania biznesowe. Naszą rolą jest organizacyjna pomoc w podążaniu za aspiracjami Klienta.

W swojej pracy stawiam na inspirowanie – mam szczęście współpracować z osobami, które inspirują innych (w tym mnie), a także siebie nawzajem. Jest to też wartość, którą chcemy nieść naszym Klientom, gdyż to ona daje energię do rozwoju i konsekwencję we wdrażaniu zmian.

Michał Hałaczkiewicz

Wiceprezes Zarządu ODITK Szkolenia Sp. z o.o oraz Dyrektor Obszaru Szkoleń Specjalistycznych. W GRUPIE ODITK zarządzam obszarem biznesowym, obejmującym produkty z zakresu: project management, logistyki, procesów, prawa w zarządzaniu oraz finansów i controllingu. Wcześniej, przez blisko 14 lat, zajmowałem się procesami wsparcia sprzedaży oraz marketingu. Wielu Klientów mówi mi, że jakość usługi doradczej czy szkoleniowej jest tym, co pamięta się dłużej niż jej cenę. Moją misją jest więc dochodzenie do mistrzostwa na każdym etapie procesu obsługi Klienta.

Dostrzegam ogromną wartość płynącą z myślenia systemowego oraz współpracy interdyscyplinarnego zespołu dla wspólnego efektu. Dlatego dużą wagę przywiązuję do tego, aby każdy pracownik Grupy rozumiał jak swoją pracą, kompetencjami i postawą kreuje wartość dla naszych Klientów. W swoich współpracownikach cenię odpowiedzialność i dojrzałość, oznaczającą gotowość do postępowania na co dzień według rad, które dajemy innym.

Iwona Skiba

Wiceprezes Zarządu ODITK Szkolenia Sp. z o.o. oraz Dyrektor Obszaru Szkoleń Psychologii Biznesu. Od 14 lat zarządzam największym obszarem biznesowym - Psychologią Biznesu. Towarzyszę więc naszym Klientom nawet kilkanaście lat i widzę, że funkcjonują w otoczeniu biznesowym, które podlega nieustającym zmianom. Dlatego rozwijając obszar, za który odpowiadam stawiam na podejścia innowacyjne. Rozumiem je jak najprościej: jako otwartość i odwagę myślenia "zrób to inaczej" lub "zrób to lepiej".

W swojej pracy realizuję innowacyjność na różne sposoby: poprzez wspieranie tradycyjnych szkoleń możliwościami płynącymi z nowych technologii, nieustanne doskonalenie naszych propozycji szkoleniowych i poprzez wspieranie zespołu trenerów w ich rozwoju tak, aby wciąż dostarczali Klientom nowej wartości. Inspiruje mnie cytat G.B. Shawa: "Widzisz rzeczy i mówisz: dlaczego? Lecz ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię: dlaczego nie?".

ALT IMG TEST

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA

Book of Lists

GRUPA ODITK najlepszą firmą szkoleniową w Polsce w rankingu Book of Lists 2014/2015, na drugim miejscu w latach 2015/2016 i 2016/2017.

opis

W TOP 3 w Polsce w 6 kategoriach w rankingu firm szkoleniowych przeprowadzonym przez Klub Menadżerów HR. Ranking opublikowany na portalu PulsHR.

alt

Jedyni w Polsce posiadamy licencję na procesy rozwojowe N.E.W.S.®

Zostaliśmy uznani najwyżej cenionym partnerem szkoleniowym Philips w Polsce w 2008r.

opis 1

Członkostwo w International Group of Controlling.

alt

Współpraca z Controller Akademie w Gauting k/Monachium.

opis

Jesteśmy Autoryzowaną Jednostką Szkoleniową IPMA Polska.

 

 

opis

Dwukrotnie otrzymaliśmy certyfikat "Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości".

alt

Trzykrotnie otrzymaliśmy Medal Europejski.

Nagrody World Mail Awards i Geopost Management Award za projekt "DPD - Droga Projektowej Dojrzałości".

AKTUALNOŚCI

27.06.2017 12:03

Agile nie jest zarezerwowany dla IT

Artykuł Katarzyny Kaganiec o wykorzystaniu zwinności poza projektami IT.

[więcej]
20.06.2017 13:32

HR SUMMER – Letnia Szkoła HR w Sopocie

Prowadzenie projektów HR, Employer Branding, rozwój pokolenia Y, programy talentowe i sukcesja – to...

[więcej]
09.06.2017 12:59

BUY IN dla inicjatyw HR

Co zrobić, gdy w organizacji brakuje apetytu na działania HR-owe? Zapraszamy do lektury artykułu...

[więcej]