Poznaj nas

Działamy tak, by procesy rozwojowe realnie wzmacniały Wasz biznes.
Patrzymy szeroko – myśląc o potrzebach wszystkich interesariuszy.

Co robimy

Stawiamy na inteligentny rozwój

Zajmujemy się rozwojem ludzi i organizacji. Nasze usługi lubimy nazywać inteligentnymi procesami rozwojowymi. Projektujemy je tak, by maksymalnie dopasować je do potrzeb Waszego biznesu.

Wyjaśniając obrazowo: inteligentne urządzenia pracują elastycznie, dostosowując się do potrzeb użytkownika i panujących warunków. Wyobraź sobie inteligentny dom. Funkcjonujące w nim rozwiązania skutecznie dostarczają dokładnie tego, czego potrzebujesz.

Podobnie podchodzimy do rozwoju. Każda organizacja jest inna. Planując działania rozwojowe, dokładnie sprawdzamy, czego potrzebujecie. Pytamy
o uwarunkowania i cele. Bierzemy pod uwagę szerszy kontekst - kierujemy się nie tylko potrzebami rozwojowymi uczestników i organizacji, ale też celami biznesowymi i obserwacjami trendów. Wykorzystujemy także nasze wcześniejsze doświadczenia z danej branży. Inteligentny rozwój to taki, który trafnie adresuje potrzeby, wzmacnia biznes i pomaga wyprzedzać rynek.

Procesy rozwojowe budujemy ze szkoleń (online lub stacjonarnych), doradztwa, coachingów, e-learningów i innych rozwiązań digitalnych. Każdy z tych elementów działa osobno, ale ich suma daje przełomowy rezultat. Jako doświadczeni "architekci rozwoju" wiemy, jak korzystać z siły tego efektu.

Nasze doświadczenie jest doceniane. Zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu firm szkoleniowych Gazety Finansowej!

Sprawdź naszą ofertę
Co robimy

Pierwsze miejsce w rankingu firm szkoleniowych

Jak pracujemy

Zaczynamy od ważnych pytań, a kończymy weryfikacją efektów. Chcemy, by to, co wspólnie wypracujemy przyjęło się na stałe i dało odczuwalny rezultat.

Na dzień dobry

Czasem od razu wiadomo, co trzeba zrobić. Czasem potrzeba więcej ważnych pytań, by ustalić, co naprawdę jest potrzebne, a co na pewno nie. Jeden z naszych klientów mawia, że jesteśmy równie dobrzy w doradzaniu, jak i odradzaniu.

Nie działamy rutynowo. Dla nas diagnoza oznacza szczere rozpoznanie. Dzięki rzetelnej ocenie sytuacji możemy zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Działamy!

Gdy już znajdziemy odpowiedzi na wszystkie istotne pytania, projektujemy proces rozwojowy.

Wspólnie zaplanujemy optymalną drogę do tego, co chcecie osiągnąć. A jeśli w trakcie realizacji ustalonych działań okaże się, że coś trzeba zmienić - bez obaw. Mamy tak duży i tak sprawny zespół, że zareagujemy na każdą turbulencję.

P.S. Przeprowadziliśmy badanie, w którym zapytaliśmy klientów, dlaczego wybierają współpracę z nami. Dowiedzieliśmy się, jak bardzo cenią naszych trenerów i konsultantów, a także lubią nasz sposób pracy. Dobre relacje, elastyczność i szybkie odpowiadanie na zmiany - to kwestie, które są dla nas niezwykle ważne.

Bądźmy w kontakcie

Po realizacji nie mówimy „żegnaj”, a raczej „do zobaczenia”.

Nasza praca nie kończy się tam, gdzie wielu innych zamyka projekt. My chcemy sprawdzić, czy to, co wspólnie zrobiliśmy, zostanie dobrze wdrożone i przyjmie się na stałe. To ważne, bo właśnie na tym etapie ujawnia się rezultat działań rozwojowych. Chcemy również Was inspirować i partnerować w dalszym rozwoju.

Ciekawostka: Gdy kilka lat temu proponowaliśmy usługi wdrożeniowe, korzystało z nich ledwie 5% klientów. Teraz już ponad 50% chce mieć absolutną pewność, że będziemy trzymać rękę na pulsie.

Klienci

Przekonaj się, co o naszym sposobie pracy mówią klienci.

Sprawdź
Nasza historia

Potrafimy się zmieniać.

Mamy przeszłość,

działamy w teraźniejszości,

ale zawsze patrzymy w przyszłość.

Nasza historia

Czy wiesz, że pierwsza firma szkoleniowo-doradcza w Polsce powstała ponad 40 lat temu?

Biznes potrzebował wtedy nowych kompetencji i sprawdzonej wiedzy o tym, jak zarządzać organizacją i ludźmi. Z odpowiedzią przyszła grupa entuzjastów, którzy w oparciu o sprawdzony globalnie know-how zaczęli prowadzić pierwsze na polskim rynku szkolenia dla menadżerów. Dziś powiedzielibyśmy, że powstał startup. Robili coś, czego nikt wtedy jeszcze nie robił.

Tak właśnie powstała nasza firma. Mamy za sobą #40latwbiznesie!

Od momentu, gdy zaczynaliśmy zmieniło się prawie wszystko. Nie zmieniła się nasza główna idea. Chcemy zapewniać inteligentny rozwój. Taki, który trafia w potrzeby biznesu i pozwala mu wyprzedzać rynek. By to osiągać, na przestrzeni lat przeszliśmy wiele transformacji - sposobu myślenia, stylu pracy i dostarczania wartości.

Potrafimy się zmieniać. Mamy przeszłość, działamy w teraźniejszości, ale zawsze patrzymy w przyszłość.

I tego chcemy uczyć innych.

Zobacz aktualności

Wyróżnienia i osiągnięcia

Ranking firm szkoleniowych 2021

Jesteśmy na pierwszym miejscu w rankingu firm szkoleniowych Gazety Finansowej.

najlepsza firma szkoleniowa

Od lat plasujemy się w czołówce rankingu firm szkoleniowych Book of Lists.

top

Znaleźliśmy się w TOP 3 w Polsce w 6 kategoriach w rankingu firm szkoleniowych Klubu Menadżerów HR (ranking dostępny na portalu PulsHR).

sus 2.0.

Posiadamy certyfikat SUS 2.0, potwierdzający wysoki Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych.

Executive ODITK

Stworzyliśmy subbrand Executive ODITK, w którym partnerujemy kadrze executive w realizacji aspiracji biznesowych.

n.e.w.s.

Jedyni w Polsce posiadamy licencję na procesy rozwojowe N.E.W.S.®

technovation oditk

Wspieramy rozwój innowacyjności, popularyzując w Polsce metodologie TRIZ i DFX. Organizujemy corocznie Technovation Forum.

Matriz Official

Przygotowujemy do certyfikacji i organizujemy egzamin MATRIZ Level 1 zgodnie z wytycznymi MATRIZ OFFICIAL.

Wiedza HR
Kompetencje przyszłości i power skills – czyli jak rozwijać prawdziwych ludzi w świecie sztucznej inteligencji

Na zmianę potrzebnych nam umiejętności/kompetencji wpływa świat, w którym żyjemy. Na jakie future...

Wiedza Efektywność osobista
Dobrostan pracowników – jak go wzmacniać?

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym sukces organizacji nie zależy tylko od efektywności...